خانه رونمایی از سامانه الکترونیکی پرداخت قبوض آب و برق

رونمایی از سامانه الکترونیکی پرداخت قبوض آب و برق

به گزارش تاسیسات نیوز، سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض آب و برق روز شنبه در حاشیه پنجمین نشست شورای هماهنگی استان های وزارت نیرو، توسط مهندس مجید نامجو وزیر نیرو رونمایی شد.

وزیر نیرو در این خصوص به خبرنگاران گفت: تمام تلاش وزارت نیرو بر این است که تا جایی که امکان دارد، مردم برای پرداخت قبض کمترین

به گزارش تاسیسات نیوز، سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض آب و برق روز شنبه در حاشیه پنجمین نشست شورای هماهنگی استان های وزارت نیرو، توسط مهندس “مجید نامجو” وزیر نیرو رونمایی شد.

وزیر نیرو در این خصوص به خبرنگاران گفت: تمام تلاش وزارت نیرو بر این است که تا جایی که امکان دارد، مردم برای پرداخت قبض کمترین مراجعه را به بانک ها داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از موضوع هایی که از مدت ها پیش در وزارت نیرو دنبال می شد، این بود که اگر کسی تقاضای انشعاب آب و برق دارد بدون اینکه به اداره ها مراجعه کنند، به پیش خوان دولت بیایند، گفت: در کل کشور تمام خدمات در این سامانه ها قابل ارایه است و این جای افتخار دارد که توانستیم این کار را برای تمام مردم انجام دهیم و مردم در نزدیک ترین محلی که می توانند، از این سامانه ها استفاده کنند.

نامجو درخصوص رونمایی از طرح پرداخت الکترونیکی قبوض آب و برق گفت: وزارت نیرو مدت ها بود به دنبال این بود که با ایجاد سامانه ای، مشترکان از منزل و با تلفن همراه بتوانند قبوض آب و برق را پرداخت کنند که این کار هم اکنون به سرانجام رسیده است.

وزیر نیرو تصریح کرد: این سامانه در زمان کنونی در شش کلانشهر کشور شامل تهران، کرج، اصفهان، تبریز، شیراز و مشهد (حدود ۳۵ درصد مشترکان) فعال است و مردم می توانند با استفاده از سامانه ۱۵۲۱ برای برق و ۱۵۲۲ برای آب تماس بگیرند و با استفاده از شناسه قبض و پرداخت، پرداخت را انجام دهند و نیازی نیست برای پرداخت ها در بانک ها حضور یابند.

وی ادامه داد: ما به دنبال حذف صدور قبض کاغذی هستیم و تا زمانی که این کار عملیاتی شود، صدور قبض به صورت کاغذی ادامه خواهد داشت تا زمانی که مطمئن شویم کارها می تواند به صورت الکتریکی انجام شود و مشکلی برای مردم ایجاد نمی شود.

وی تصریح کرد: تلاش می شود تا پایان امسال تمام کشور زیرپوشش سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض آب و برق قرار گیرند.

توضیح تصویر

سلام من سجاد اسدپور هستم.مهندس تاسیسات علاقه شدید به علم تاسیسات و کامپیوتر دارم.از این رو برای پیشرفت صنعت تاسیسات کشور در عرصه اینترنت و مجازی تلاش می کنم.لذا از عزیزان خواهش می کنم در صورت تمایل همکاری با این جانب لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

تجهیزات متعارف موتورخانه

تجهیزات متعارف موتورخانه: بایدها و نبایدها 1- سقف موتورخانه در هر مورد و موقعیت باید دارای…