امروز پنجشنبه, ۲۵ , مهر , ۱۳۹۸ شما درانجمن تاسیسات مکانیک ایران هستید.
خانه تاسیسات تاسیسات حرارتی سیستم کنترل موتورخانه برای ویلاها

سیستم کنترل موتورخانه برای ویلاها

هنگامیکه موتورخانه در شرایط کار نیست ، سیستم هوشمند از یخ زدگی موتورخانه و لوله کشی ها محافظت مینماید . عملکرد به اینصورت است که مادامیکه دمای هوای آزاد بیش از ۳ درجه باشد مشعل و پمپها خاموش میباشد وهرچه دمای هوای آزاد از ۳ درجه بیشتر افت نماید دمای حفاظت .

کنترل روشن و خاموش موتورخانه توسط پیامک :
 
امکان فرمان کار و استراحت موتورخانه برای ۳ شماره تلفن وجود دارد . سیستم هوشمند پس از دریافت فرمان کاربر و انجام آن به کاربر پیامکی مبنی بر انجام فرمان ارسال مینماید.
حفاظت از موتورخانه از یخ زدگی :
 
هنگامیکه موتورخانه در شرایط کار نیست ، سیستم هوشمند از یخ زدگی موتورخانه و لوله کشی ها محافظت مینماید . عملکرد به اینصورت است که مادامیکه دمای هوای آزاد بیش از ۳ درجه باشد مشعل و پمپها خاموش میباشد وهرچه دمای هوای آزاد از ۳ درجه بیشتر افت نماید دمای حفاظت افزایش پیدا میکند تا نقاطی که بیشتر در معرض یخ زدگی هستند محافظت شوند . بعنوان مثال دمای تنظیمی موتورخانه در ۱۰- درجه ۲۴ درجه و ۲۰- درجه ۳۴ درجه میباشد. کنترل تمامی پمپها نیز جهت حفاظت از یخ زدگی در نهایت دقت انجام میشود.
اتصال ورودی گیج گازوییل:
 
امکان نصب گیج گازوییل برای موتورخانه های گازوییل سوز وجود دارد . هنگامیکه سطح گازوییل از یک حدی افت نماید پیامک ارسال میشود
ارسال خطاهای ایجاد شده :
 
در صورتیکه به هر دلیلی دمای موتورخانه افت نماید و خطر یخ زدگی ایجاد شود سیستم هوشمند به کاربر پیامک ارسال مینماید.
دریافت اطلاعات موتورخانه:
 
با تنظیم سیستم هوشمند میتوان اطلاعات موتورخانه را بصورت منظم در شبانه روز دریافت کرد. همچنین با ارسال پیامک به سیستم میتوان اطلاعات آن لحظه سیستم هوشمند را دریافت کرد.
نصب سنسور حرارتی داخلی :
 
در ساختمانهای تک واحدی یک سنسور حرارتی در داخل واحد نصب میشود و دمای داخل ساختمان در سیستم هوشمند تنظیم میشود . بعنوان مثال دمای داخل اتاق ۲۴ درجه توسط کاربر تنظیم میشود و سیستم هوشمند با توجه به دمای واقعی اتاق و دمای تنظیمی موتورخانه را تنظیم مینماید.
با نصب سنسور درونی حداکثر دقت در تنظیم دمای داخل اتاق صورت میگیرد.
امکان اتصال باتری :
 
هنگام قطع برق به مدت طولانی که احتمال یخ زدگی وجود دارد . با نصب باتری در صورت قطع برق به مدت طولانی و نزدیک شدن دمای موتورخانه به دمای یخ زدگی سیستم هوشمند پیامک ارسال خواهد کرد.
توضیح تصویر

سلام من سجاد اسدپور هستم.مهندس تاسیسات علاقه شدید به علم تاسیسات و کامپیوتر دارم.از این رو برای پیشرفت صنعت تاسیسات کشور در عرصه اینترنت و مجازی تلاش می کنم.لذا از عزیزان خواهش می کنم در صورت تمایل همکاری با این جانب لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

تجهیزات متعارف موتورخانه

تجهیزات متعارف موتورخانه: بایدها و نبایدها 1- سقف موتورخانه در هر مورد و موقعیت باید دارای…

ورود

[userpro template=login]

ازکجا شروع کنم؟

میخواهید خودتان نقشه را طراحی کنید؟
دوست دارید طراح تاسیسات مکانیک حرفه ای شوید؟

آموزش های ویدئویی تاسیسات، از پایه تا پیشرفته، شما را در این مسیر یاری میکنند.

راهنمای آموزشها را بخوانید در آپارات