خانه تاسیسات مبانی سیستم تهویه مطبوع را بشناسید؟پمپ گرمایی

مبانی سیستم تهویه مطبوع را بشناسید؟پمپ گرمایی

پمپ گرما چیست؟
بر خلاف یک کوره، یک پمپ گرما باعث سوختن سوخت برای گرما نمی شود. این به سادگی با استفاده از برق برای انتقال حرارت از یک مکان به مکان دیگر. یک پمپ گرما یک روش کارآمد برای صرفه جویی در خانه در تابستان است و زمستان آن را گرم می کند.

heat pump furnace matched systems مبانی سیستم تهویه مطبوع را بشناسید؟پمپ گرمایی
مبانی سیستم تهویه مطبوع را بشناسید؟پمپ گرمایی

برای ارائه بالاترین راندمان سیستم، عملکرد و کنترل آب و هوا، یک کویل خنک کننده داخلی باید با اندازه هماهنگ شده و با پمپ گرمای خود رتبه بندی شود. برای اطمینان بهینه، یک کویل Trane با سیستم Trane خود استفاده کنید.
کوره چیست؟

کوره Trane منحصر به فرد طراحی شده برای ارائه حداکثر حرارت با حداقل استفاده از سوخت. و آنها برای خودشان فکر می کنند. توابع کنترل اصلی کوره در یک سیستم میکرو الکترونیک که مانیتور شیر ترموستات و گاز را کنترل می کند، کنترل دقیق دما را تضمین می کند.
به سیستم راحتی خانه خود اضافه کنید

یک پاک کننده هوا بخشی جدایی ناپذیر از یک سیستم راحتی خانه، فیلتر کردن گرد و غبار و آلاینده ها از هوا است که نفس می کشید، و نگه داشتن فرش و لوازم خانگی خود را پاک کن. یک سیستم تصفیه هوای Trane CleanEffects ™ تا ۹۹٫۹۸٪ مؤثر است و می تواند به حذف گرده، گرد و غبار، پرتقال حیوانات و دود از هوا کمک کند.

با ارائه مقدار مناسب رطوبت و جلوگیری از شرایط خشک هوا، مرطوب کننده می تواند به کاهش پوست خشک و کاهش میزان استاتیک کمک کند.

ترموستات کنترل سیستم راحتی خانه شما را می دهد. ترانزیستورهای دیجیتالی ترانزیستور قابل برنامه ریزی Trane به شما کنترل دقیق دما را می دهند و به شما امکان برنامه ریزی نیازهای گرمایش و خنک سازی خود را بسته به فعالیت ها و برنامه های روزانه خود می دهد.

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

توضیح تصویر

سلام من سجاد اسدپور هستم.مهندس تاسیسات علاقه شدید به علم تاسیسات و کامپیوتر دارم.از این رو برای پیشرفت صنعت تاسیسات کشور در عرصه اینترنت و مجازی تلاش می کنم.لذا از عزیزان خواهش می کنم در صورت تمایل همکاری با این جانب لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.با تشکر

پاسخ دهید

بررسی کنید

دانلود نرم افزار کریر HAP v5.10

چه چیزی  جدیدی در HAP؟ این موضوع ویژگی های جدید در HAP v5.10 را توصیف می کند. موضوع به دو …