خانه مقالات-کتاب-علمی-دانلود کتاب های تاسیساتی بررسی اجمالی حفاظت از آتش در ساختمان

بررسی اجمالی حفاظت از آتش در ساختمان

ایالات متحده دارای بالاترین زیان آتش از نظر فرکانس و کل تلفات هر جامعه فن آوری مدرن است. امکانات جدید و پروژه های نوسازی نیاز به طراحی شود به ترکیب کارآمد، مقرون به صرفه حفاظت آتش منفعل و اتوماتیک. این سیستم در تشخیص، حاوی، و کنترل و / یا خاموش یک رویداد آتش سوزی در مراحل اولیه موثر است. مهندسان حفاظت از آتش باید در تمام جنبه های طراحی به منظور حصول اطمینان از درجه معقول حفاظت از زندگی انسان از آتش و محصولات احتراق و همچنین به کاهش از دست رفتن پتانسیل از آتش (به عنوان مثال، ملک و شخصی، اطلاعات مربوط ، عملیات سازمانی).

برنامه ریزی برای حفاظت از آتش در / در اطراف یک ساختمان شامل دانستن چهار منبع از آتش: طبیعی، ساخته دست انسان، آتش سوزی و اتفاقی و در نظر گرفتن یک رویکرد سیستم های یکپارچه که طراح را قادر می سازد به تجزیه و تحلیل تمام اجزای ساختمان به عنوان یک ساختمان آتش بسته کل سیستم ایمنی. تجزیه و تحلیل نیاز به بیش از انطباق کد و یا ملاقات با حداقل مسئولیت قانونی برای محافظت از یک ساختمان. است که، ساختمان و آتش کد در نظر گرفته برای محافظت در برابر از دست دادن تاثیر زندگی و حد آتش در جامعه و لزوما حفاظت از ماموریت یا دارایی، و یا حل مشکلات بر توسط پروژه های جدید با شرایط منحصر به فرد به ارمغان آورد. بنابراین، لازم است به خلاقانه و کارآمد ادغام کد مورد نیاز با دیگر اقدامات ایمنی آتش و همچنین استراتژی های طراحی دیگر برای رسیدن به یک طراحی متوازن است که سطح مورد نظر ایمنی (تخلیه، بهبود، خروج / دود ارائه شناسایی سیستم های بحرانی:. دیزل ژنراتور، و غیره).
رمز دانلود:hvacir.ir

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

سلام من سجاد اسدپور هستم.مهندس تاسیسات علاقه شدید به علم تاسیسات و کامپیوتر دارم.از این رو برای پیشرفت صنعت تاسیسات کشور در عرصه اینترنت و مجازی تلاش می کنم.لذا از عزیزان خواهش می کنم در صورت تمایل همکاری با این جانب لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

انرژی های تجدید پذیر

طبق آمارهای به ثبت رسیده طی ۳۰ سال گذشته احتیاجات انرژی جهان به مقدار قابل ملاحظه ای افزای…