کمپانی کریر بر پایه اختراعات ویلیس کریر در زمینه دستگاه های تهویه مطبوع در سال ۱۹۰۲ میلادی یا سال ۱۲۸۰  شمسی شروع بکار کرد. کمپانی کریر حرف اول را در جهان در زمینه های گرمایش، تهویه مطبوع و تبرید میزند و این فعالیت ها فقط به تولید دستگاه ها خلاصه نشده است و حتی در زمینه طراحی هم بسیار پیشرفته عمل می کند. آنها همواره توانسته اند با نوآوری در اختراعات و تولیدات خود به شهرت تاریخی خود اضافه کنند و همواره در زمینه ارائه خدمات و محصولاتی که به ارتقاء آسایش بشر می انجامد، کوشا بوده اند.

تاریخچه کمپانی کریر
تاریخچه کمپانی کریر

 

اختراعی که دنیا را تغییر داد:

در سال ۱۹۰۲ میلادی، ویلیس کریر توانست یکی از چالش برنگیزترین مسائل آن زمان بشر را با کنترل هوای محیط داخل ساختمان به وسیله یک دستگاه تهویه هوا را حل کند. اختراع او صنایع بسیار زیادی را بوجود آورد، بهره وری جهانی را ارتقاء بخشید و باعث سلامتی و راحتی بیشتر برای انسان ها شد.

امروزه اختراعات این کمپانی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و بصورت روزانه با آنها برخورد داریم. این کمپانی در تلاش است تا با صرف نظر کردن از وضعیت آب و هوا، محیطی راحت و دلپذیر را در داخل ساختمان فراهم کند. همچنین تولیدات این شرکت در مراکز مختلفی در حال حفاظت و نگهداری از مواد غذایی و نوشیدنی ها به صورت مداوم با حفظ بالاترین تازگی و دوام در آنها است. در کنار این فعالیت ها، این شرکت با ایجاد امکانات نوین در زمینه حمل و نقل موادی که نیاز به نگهداری دائمی در دماهای خاص را دارند توانسته است تا تحت بهترین شرایط امکان حمل و نقل مواد دارویی و غذایی حیاتی را ایجاد کند. لازم به ذکر است که شرکت کریر در راستای جنبش ساختمان های سبز در زمینه های ارائه خدمات، طرح راه حل ها و حتی آموزش در این زمینه فعالیت دارد.

رهبری ذاتی در کمپانی کریر

از آغاز، این شرکت همواره از یک رهبری ذاتی پروی می کرده است. نه صرفا بر اساس این واقعیت که این شرکت از گذشته تنها تولید کننده و مخترع این محصولات بوده است، بلکه این شرکت مسئولیت های زیست محیطی مهمی را در زمینه کاری خود تبیین کرده است. از سال ۱۹۹۴ میلادی یا ۱۳۷۲ شمسی این شرکت همواره به رهبری صنایع دیگر برای حفظ لایه ازن پرداخته است اگرچه خود یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعتی بوده است. در این کمپانی همواره سعی بر حفظ و نگهداری از محیط زیست از اصلی ترین اصول تولیدی بوده است تا با حفظ منابع و محیط زیست در کنار تبدیل امروز به محیطی راحتتر برای زندگی بشر، قادر به ادامه فعالیت و استفاده از منابع در آینده هم باشد.

اصلی ترین زمینه های فعالیت این شرکت عبارتند از:

۱-      آسایش در خانه:  بسیاری از مردم برای گرمایش و سرمایش خانه های خود از سیستم های مختلف حرارتی و برودتی کریر استفاده می کنند.

۲-      راه حل های ساختمان: تبیین استاندارد ها برای کارایی، بهره وری انرژی و همچنین پایداری بیشتر ساختمان ها از مهمترین فعالیت های این شرکت در این زمینه است.

۳-      ماشین های یخچال دار: ماشین های یخچال دار کریر از پرکاربرد ترین ها در جهان در زمینه جابجایی مواد حساس به دما و شرایط برودتی است.

۴-      یخچال های صنعتی: نگهداری از غذاها و نوشیدنی ها از مهمترین نگرانی های صنایع و فروشگاه ها است که کریر در این زمینه فعالیت زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید