در طول زمان های سخت، می توان دشوار دانست که چه شغلی باید به کار گرفته شود، به ویژه هنگامی که به نظر می رسد بخش های خاصی به سرعت پر می شوند.

توضیحاتی درباره شغل لوله کشی

اما اگر ما به شما گفتیم یک بخش با کمبود کارکنان تخمین زده شده در حدود ۳۰،۰۰۰ نفر است، و نه تنها این، اما این نیز رکود اقتصادی و همیشه در تقاضا است؟ خوب ما دروغ نمی گوییم، ما در مورد لوله کشی صحبت می کنیم.

بنابراین، چه خواهد شد در واقع انجام خواهد شد؟

کار کردن به عنوان یک لوله کش، شما با انواع وظایف مواجه خواهید شد و – همان طور که اغلب شما در اورژانس صحبت می کنید – کیسه های رضایت شغلی هنگامی که شما چیزها را درست تنظیم کرده اید به عنوان چشم انداز به طور ناگهانی از آب دوباره مردم را خیلی خوشحال.

کار کردن به عنوان یک لوله کش شامل بیش از صرفه جویی در لوله های نشتی می شود، زیرا هر روز یک کار جدید، یک مشتری جدید و یک محیط جدید را شامل می شود. انتظار می رود که انجام وظایف شما انجام شود:

  نصب یا نگهداری سیستم های گرمایش
تعمیرات سیستم های بهداشتی
نصب لوازم خانگی (مانند ماشین ظرفشویی)
نصب واحد تهویه مطبوع
حمام های نصب شده
تعمیر اضطراری

کارکنان لوله کشی نه فقط به کمک مردم در خانه کمک می کنند، بلکه می توانند در سایت های تجاری کار کنند، جایی که مسئولیت برنامه ریزی چگونگی و جایی که لوله ها در طول ساخت و ساز باید گذاشته شود.

جستجو برای شغل هایی مانند این
اکنون مشاغل لوله کش را پیدا کنید

توضیحاتی درباره شغل لوله کشی
توضیحاتی درباره شغل لوله کشی


ببینید همه جابجایی های فعلی لوله کش یا ثبت نام برای انجام کار جدید لوله کش املا به طور مستقیم به شما ارسال.
جزئیات دقیق …

لوله کش بیشتر وقت خود را با مشتریان و یا در سایت صرف می کند، بنابراین کار هر دو ارتباط و مهارت است. در حالی که صرفا یک کار ۴۰ ساعته در هر هفته است، بسیاری از لوله کش ها کار اضافه کاری می کنند، اگر چه زمان خواندن آسان تر می خواهید، کارکنان خود کار خود می توانند ساعت کاری خود را تنظیم کنند. اگر بخواهید در تماس اضطراری تماس داشته باشید، به یاد داشته باشید انتظار میرفت که زمانیکه شما نیاز دارید کار کنید.

آیا می خواهید در زندگی حرفه ای خود پیشرفت کنید؟ خبر خوب، فرصت های زیادی برای ارتقای مهارت های شما وجود دارد. آموزش به عنوان یک مهندس گرمایش درب را باز می کند و یا می توانید تخصص خود را برای خدمت به تقاضای رو به رشد برای فن آوری های سبز مانند سیستم های حرارت خورشیدی و برداشت باران بارگیری کنید. به طور خلاصه شما می توانید حرفه ای را در دوره تحصیلات خود به عنوان یک معلم یا ارشد تربیت کنید.

پول پول پول

لوله کش های جدید مجاز می توانند تا ۲۱ کیلوگرم در سال درآمد داشته باشند در حالی که لوله کش های تجربه شده در منطقه از ۳۰ پوند – ۳۵ کیلوگرم در سال درآمد دارند.

ببینید که مردم در این کار درآمد دارند

نقاط خوب …

من دوست دارم با دستهایم کار کنم و این به من رضایت زیادی می بخشد تا کار را از ابتدا تا انتها ببینم. من همیشه در حال حرکت در محیط های مختلف کار می کنم که در آن افراد مختلفی را می بینم و بسیاری از آنها در طول سال ها تبدیل به دوستان خوب شده اند. خودمختاری به من اجازه می دهد تا برنامه کاری خود را با توجه به شیوه زندگی من ترتیب بدهم – اکثر مشتریان من می دانند که وقتی که باد منفجر می شود، من بادبانی می شویم!  آنتونی فاکنر، لوله کش، می گوید.

… و بد

شغل های لوله کشی می تواند بسیار ناخوشایند باشد و می تواند شامل کار با فاضلاب خام یا مواد شیمیایی خطرناک باشد. یوک واقعا

فاکنر می گوید:  این می تواند استرس زا باشد، با موقعیت های اضطرابی برخورد می شود: ریختن آب از طریق سقف، نشت گاز، گرمایش مرکزی که در دمای پایین صفر فرو می ریزد و در نهایت تلفن قطع می شود.

آیا مطالعه درگیر است؟

شما باید در این کار متعهد باشید، زیرا تمرین برای تبدیل شدن به لوله کش به طور متوسط ​​چهار سال طول می کشد. برای تبدیل شدن به یک لوله کش متخصص در انگلستان شما باید:

دیپلم NVQ (سطح ۲ و ۳) در لوله کشی و گرمایش خانگی
علاوه بر تکمیل عناصر تئوری NVQ، شما نیز در صورتی که تحصیل می کنید نمی توانید دیپلم را بدون گذراندن قسمت های عملی درس، ملزم کنید که یک دوره کار را پیدا کنید.

برای تبدیل شدن به یک مهندس گاز، شما همچنین باید مجوز ACS را در منطقه مربوطه (آتش سوزی، اجاق گاز و دیگهای بخار، دیگهای بخار مرکزی و غیره) نگهدارید و در Registry Gas Safe ثبت نام کنید.

کالج ها اغلب نیاز به یک آزمون صوتی دارند و هرکسی که کور رنگی باشد، در این دوره پذیرفته نخواهد شد.

مسیر دیگری برای لوله کشی از طریق کارآموزی است:

بلان جاد از موسسه مهندسی مجاز مهندسی لوله کشی و گرمایش (CiPHE) می گوید:  کارآموزی یک روش عالی برای آموزش است. مهم است که کسی ترکیب هر دو شرایط تحصیلی و حرفه ای را داشته باشد و همچنین با کارفرمای کار می کند تا تجربه در محل کار را تجربه کند.

برای پذیرش در یک کارآموزی، شما باید سه GCSE (سطح A-C) را در ریاضیات، انگلیسی و علم داشته باشید. برای کارآموزی پیشرفته شما به همه موارد فوق به علاوه یک GCSE دیگر در موضوع دیگری نیاز خواهید داشت.

نیاز به شرایط اضافی دارید؟ یک دوره در منطقه یادگیری ما پیدا کنید

خوب، من علاقه مند هستم … اما آیا واقعا این کار برای من است؟

فراموش نکنید که مارپیچ مارپیچی ماریو – لوله کشی یک شغل جدی است که شامل بسیاری از وفاداری و کار سخت است. این نیز دارای مسئولیت های بهداشتی و ایمنی عظیم مربوط به آن است، به خصوص اگر شما به عنوان مهندس گرمای آموزش دیده اید.

شما همچنین باید:

دوستانه و قابل دسترس با مهارت های ارتباطی خوب
صبور
یادگیرنده سریع
عملی و لجباز
بزرگ در حل مسئله
قابل انعطاف

دیدگاهتان را بنویسید