خانه تاسیسات تاسیسات برودتی دانلود نرم افزار SELECT7_Full

دانلود نرم افزار SELECT7_Full

SELECT طراحی شده است برای کمک به شما برای انتخاب کمپرسور و واحدهای متراکم برای دیدار تبرید، تهویه مطبوع و یا گرمایش مورد نیاز شما. اجزای سیستم از جمله دریچه های گسترش و دریچه های برقی مایع نیز می تواند به سرعت به اندازه. با انتخاب شرایط ورودی بر روی صفحه نمایش اصلی، مدل مناسب در شرایط عملیاتی انتخاب شده است فورا نشان داده شده است. لیست انتخاب می توان برای نشان مدل های مجاور. روش دیگر انتخاب دستی شما را قادر به فهرست به مدل از انتخاب شما. صفحه اصلی به روز رسانی بلافاصله به عنوان مقادیر ورودی در تایپ و این را می دهد عمل بسیار سریع.

هنگامی که تب فهرست انتخاب انتخاب شده است، شما می توانید لیست در هر یک از پارامتر نشان داده شده است با کلیک بر روی هدر مرتب کردن. راست کلیک بر روی هدر برای انتخاب یکی دیگر از پارامتر
کمپرسور توسط ظرفیت را دارند. این اثر تبرید است و گاهی اوقات ظرفیت کمپرسور یا تبرید ظرفیت نامیده می شود. این ظرفیت اشاره به چرخه ساده فشرده سازی بخار است که در آن هیچ افت فشار و یا اتلاف گرما وجود دارد. همه ادبیات چاپ از تولید کنندگان کمپرسور ظرفیت کمپرسور را نشان می دهد. آن است که در شرایط عملیاتی استاندارد نشان داده شده است. SELECT محاسبه ظرفیت کمپرسور در شرایط شما را انتخاب کرده اند و آنها را منطبق با الزامات خود را.
اگر شما اطلاعات بیشتری در مورد سیستم شما، شما می توانید انتخاب کنید برای محاسبه ظرفیت اواپراتور و یا سیستم ظرفیت استفاده کنید. این اثر سردخانه در کولر است، اجازه می دهد برای افت فشار خاص و زیان. این کمتر از ظرفیت کمپرسور خواهد شد.
برای کمپرسورهای حرارت، ظرفیت گرمایش نشان داده شده است، و ظرفیت تبرید نیز موجود است.
برای گسترش دریچه ظرفیت نشان داده شده است و افت فشار سیستم یک پارامتر ورودی مورد نیاز است. مایع سوپاپ شیر برقی توسط اختلاف فشار در سراسر شیر انتخاب شده.

دانلود نرم افزار
رمز دانلود:hvacir.ir

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

دانلود نرم افزار کریر HAP v5.10

چه چیزی  جدیدی در HAP؟ این موضوع ویژگی های جدید در HAP v5.10 را توصیف می کند. موضوع به دو …