انرژی مورد نیاز از کد های ساختمان که به تاسیسات تهویه مطبوع اعمال می شود(ECCCNYS بخش ۵۰۳) علاوه بر هر گونه لوله کشی هستند، مکانیکی،
و کدهای گاز سوخت که به این سیستم ها اعمال می شود. اگر چه به طور کلی مسئولیت نصب تهویه مطبوع در به دنبال این شرایط،چرا که آنها در کد ساختمان آن را ممکن است تا سازنده به دانستن آنها چه هستند و به آنها ارتباط برقرار بقیه برای یک پروژه داده شده است.در اینجا خلاصه ای از الزامات تهویه مطبوع است. به یاد داشته باشید که این مورد نیاز به طور کلی به تمام ساختمان های مسکونی اعمال می شود، اما پیچیده تر سیستم های مکانیکی به طور معمول در خوابگاه چند ممکن است در بر داشتبرای دیدار با الزامات اضافینگاه کنید به بخش ECCCNYS 503 برای جزئیات بیشتر.

[vip-members][/vip-members]

• گرمایش سیستم تجارت آف-بسیاری از دیگهای بخار و کوره کارآمد تر هستند از حداقل کد. شما می توانید اعتبار در هر یک از انطباق را روش برای سیستم های با بالاتر از حداقل بهره وری. رسیدن رتبه بندی بهره وری تجهیزات از نصب HVAC (یا پیمانکاران فرعی شما با کار) قبل از شما انجام تجزیه و تحلیل انطباق است.به عنوان یک طراح یا سازنده شما می توانید سطح بالایی از بهره وری، مشخص کنید که کدام آن را آسان تر برای دیدار با کد. با این حال، مراقب باشید به دانستن در پیشبرد آنچه مورد نیاز شما هستند، و چه مقدار هزینه ارتقا.
• کنترل HVAC (ECCCNYS 503.3.2 و ۵۰۳٫۳٫۳٫۵) -Temperatureکنترل باید از ظرفیت شامل می شود به ۵۵ درجه یا کمتر تنظیم (برای گرم) و / یا ۸۵ درجه یا بالاتر (برای خنک کننده). ترموستات مورد استفاده برای کنترل گرمایش و سرمایش باید به طور همزمان درجه حرارت دارند محدوده (حداقل ۵ درجه) است که در آن خواستار گرمایش و خنک کننده ها یا به حالت تعلیق و یا کاهش می یابد. به طور مشابه، humidistats باید از ظرفیت برای جلوگیری از مصرف انرژی دارند (تعلیق عملیات) رطوبت نسبی بین ۳۰ و ۶۰٪. پمپ های حرارتی که شامل کمکی از وسایل گرمایش الکتریکی باید کنترل که قفل کردن بخاری کمکی بالای یک دمای از پیش تعیین شده در فضای باز.همه سیستم های تهویه مکانیکی، باید کنترل را تعطیل کرده اند زمانی که تهویه مورد نیاز نمی باشد. هنگامی که سیستم خاموش شد،دامپر اتوماتیک یا جاذبه رانده در نقاط مصرف واگزوز باید بسته شود.
• داکت و عایق لوله برای همه کانال تهویه مطبوع مورد نیاز است و لوله های در فضاهای غیرشرطی، همانطور که در ECCCNYS 503.3.3 نشان داد. استثنا برای کانالهای بازگشت در زیرزمین ها و مجاری یا لوله های وجود دارد تجهیزات تهویه مطبوع در داخل. برای بسیاری از کار تنها خانواده، عایق باید سطح نشان داده شده در جدول زیر را تامین کند. توجه داشته باشید که مجرای انعطاف پذیری باید برچسب R-ارزش در خارج ژاکت (ECCCNYS 102.5.3) داشته باشد.

دانلود فایل

رمز دانلود :hvacir.ir

دیدگاهتان را بنویسید