خانه مقالات-کتاب-علمی-دانلود درآمد لوله کشی در ایران

درآمد لوله کشی در ایران

حقوق و دستمزد لوله کش خاص می تواند بسته به سطح تجربه خود، این منطقه از کشوری که در آن کار می کنید، و چند ساعت شما مایل به کار در یک هفته داده می شود متفاوت است. در این مقاله، ما سطح حقوق و دستمزد لوله کشی معمولی طرح بنابراین شما می دانید چه انتظار می رود قبل از انتخاب به تبدیل شدن به یک لوله کش . ما همچنین در مورد راه های که شما در واقع می توانید کسب درآمد بیشتر از میانگین صحبت کنید

یکی از جنبه های به خاطر داشته باشید که شما خواندن این است: این ارقام نه “یک اندازه متناسب با همه”. درست مانند هر حرفه ای و یا زمینه، شما می توانید بیشتر یا کمتر از میانگین درآمد. این اعداد شامل بسیاری از محیط های کاری مختلف و باید تنها به عنوان یک راهنمای حقوق و دستمزد لوله کشی عمومی استفاده می شود.

یک لوله کش حقوق سالانه چقدر است؟

با توجه به اخبار ایالات متحده ، میانه حقوق و دستمزد لوله کشی سالانه در ایالات متحده در سال ۲۰۱۴ ۵۰۶۶۰ $ بود. به یاد داشته باشید هر چند، که حقوق و دستمزد متوسط که نشان دهنده ۵۰ است هفتم در صد، یا وسط. شما می توانید کمتر، و یا خیلی بیشتر. در واقع، آنها گزارش می دهند که برخی از لوله کش پرداخت بالاتر به سمت بالا از ۸۸۰۰۰ $ در سال یا بیشتر! است که دستمزد بسیار خوب است، اما متوجه باشید که شما باید به یک مقدار زیادی از تجربه برای رسیدن به آن سطح است.

ساعتی لوله کشی حقوق توضیح داده شده

هنگامی که ما در حقوق و دستمزد لوله کش از دیدگاه ساعتی نگاه کنید، ما باید به در به در نظر چند عوامل مختلف است. اول، اجازه می دهد تا در سطح ملی، نرخ ساعتی که لوله کش می توانید انتظار برای به دست آوردن است. این آمار و ارقام زیر از گرفته شد PayScale.com (در زمان نوشتن این) …

لوله کش ملی پرداخت ساعتی

کم ۱۳٫۴۹ $ به $ ۳۳٫۰۹ در ساعت
-روز حقوق و دستمزد لوله کش متوسط در حدود ۲۰ $ / ساعت
-۷۵٪ از لوله کش را در حدود ۲۶ $ / ساعت
* لطفا در نظر میگیرد که این ارقام فوق نشان دهنده نرخ ملی و شامل مناطق روستایی و بسیار پر جمعیت.

نرخ لوله کشی ساعتی و پرداخت خواهد شد و در نقاط مختلف جغرافیایی متفاوت است. به عنوان مثال، لوله کش پول به طور قابل توجهی بیشتر اگر آنها شاغل در و / یا نواحی اطراف پر جمعیت است. مناطق بزرگ حومه مانند نیویورک، شیکاگو و لس آنجلس نمونه های خوبی هستند، بنابراین اجازه دهید نگاهی به چه حقوق و دستمزد لوله کش به نظر می رسد در این مناطق به عنوان مثال …

 • نیویورک : ۲۵ $ در هر ساعت متوسط
  محدوده: ۱۵ $ به $ ۴۲٫۹۶ در ساعت
 • شیکاگو : ۲۵ $ در هر ساعت متوسط
  محدوده: ۱۴ $ در هر ساعت به $ ۴۴٫۴۶
 • لس آنجلس:  ۲۴ $ در هر ساعت متوسط
  محدوده: ۱۴ $ به $ ۴۲٫۴۱ در ساعت

باز هم، این ارقام نشان دهنده بسیار پر جمعیت، مناطق متراکم از کشور در نتیجه بالا بردن دستمزد ساعتی. لوله کش که در مناطق روستایی کار خواهد کرد دستمزد ساعتی که به نرخ متوسط ​​ملی از ۲۰ $ در هر ساعت نزدیک تر به دست آورند.

بیشتر تجربه برابر پرداخت عالی

عامل بعدی که تاثیر بزرگی بر حقوق و دستمزد لوله کشی از سطح تجربه یک کارگر است. مانند هر حرفه ای، تجربه شما بیشتر باشد، پول بیشتری به شما ایستاده به. در زیر برخی از حقوق و دستمزد به طور کلی هستند و محدوده دستمزد ساعتی برای سطح تجربه شما در آن هستید. به طور کلی، “ورود به سطح” می شود در طول یک دوره کارآموزی لوله کشی و یا فقط به پایان رسید، و “در اواخر شغلی” خواهد بود فقط چند سال از بازنشستگی …

 • ورود به سطح : $ ۱۱٫۲۲-۲۳٫۹۳ $ در هر ساعت
 • نیمه حرفه ای را : $ ۱۴٫۵۵-۳۰٫۸۱ $ در هر ساعت
 • تجربه : $ ۱۵٫۴۱-۳۵٫۱۱ $ در هر ساعت
 • حرفه اواخر : $ ۱۷٫۲۰-۳۹٫۹۵ $ در هر ساعت

باز هم، عوامل دیگری مانند موقعیت جغرافیایی و مقیاس پرداخت کارفرمای خاص خود را باید در نظر گرفته شود. این ارقام فقط باید به عنوان یک راهنما در دادن به شما یک ایده کلی از آنچه شما می تواند کارگر به عنوان یک لوله کش را عمل می کنند.

آیا می توانم یک لوله کش را بیشتر؟

البته! اما، که تا حد زیادی بستگی کارفرمای خود و چقدر شما مایل به کار هستند. دو راه که لوله کش می توانید بالاتر از میانگین کسب درآمد از طریق کار اضافه کاری و مصرف در “مشاغل سمت” هستند.

اضافه کاری

اضافه کاری کاملا استاندارد است. شرکت هایی که دارای مازاد کار اغلب اضافه کاری را پیشنهاد کارکنان آن، و آن را در صنعت لوله کشی هیچ تفاوتی ندارد. نرخ استاندارد دستمزد برای ساعت اضافه کاری “زمان و نیم” است.

برای مثال، اگر شما در حال کسب درآمد از میانگین ملی از ۲۰ $ در هر ساعت به عنوان یک لوله کش، زمان و نیمه را به شما ۳۰ $ در هر ساعت پرداخت …. $ ۲۰ $ ۱۰ + (نیمی از نرخ ساعتی شما) = $ ۳۰ / ساعت. بسیار ساده. با این حال، تمام شرکت قادر به پرداخت زمان و نیم پس این گزینه ممکن است یک گزینه برای برخی نمی شود.

جانبی شغل / کار شخصی

راه دیگر که شما می توانید دست انداز تا حقوق و دستمزد لوله کشی خود را است با در نظر گرفتن شغل طرف، و یا انجام کار خصوصی. قبل از اینکه ما به هر بیشتر، همیشه با کارفرمای خود را چک کنید تا مطمئن شوید که شما هیچ قوانین شرکت و یا قرارداد را نقض با انجام کار در خارج از ساعات شرکت نیست. اگر شما انجام دهید، شما می توانید کار خود را از دست دادن!حقوق و دستمزد لوله کش بسته به منطقه که در آن شما کار متفاوت

با آن کار به کنار، خصوصی می تواند یک راه بسیار خوبی برای لوله کش نه تنها به عنوان مکمل حقوق و دستمزد خود را، اما همچنین احساس برای چه آن را مانند به اجرای کسب و کار خود را دریافت کنید. و، بسیاری از مشاغل طرف می تواند چند صد دلار برای تنها چند کار ساعت واکشی، پس از آن به خوبی به ارزش زمان و تلاش خود را.

فکر می کنم از آن به این ترتیب، اجازه دهید بگویم همسایه خود را نیاز دارد سینک آشپزخانه خود را ثابت به دلیل آن را نشت زیر. برای یک لوله کش، این یک کار ساده است که احتمالا می تواند انجام شود آغاز تا پایان در کمتر از ۲ ساعت است. این غیر معقول نیست برای یک لوله کش به اتهام کسی بین ۱۰۰ $ و ۲۰۰ $ به این، که در پایین به حدود ۱۰۰ $ / ساعت یا بیشتر می شکند انجام دهید! اگر شما در انجام یک کار جانبی هر شنبه دیگر ساخت ۲۰۰ $ در هر کار، که بیرون می آید به ۴۸۰۰ $ بیشتر در هر سال! و این فقط ۲ شغل در هر ماه در هر ۲۰۰ $ است که شما تحت کل ۵ ساعت هزینه به تکمیل است. هستند بسیاری از مسائل دیگر لوله کشی که گران تر به رفع هستند و می توانند قیمت بالاتر واکشی، طوری نگه دارید که در ذهن وجود دارد.

اگر ما اضافه کنید که به حقوق و دستمزد لوله کش سالانه ما می گویند، $ ۵۰،۰۰۰ در سال (تجربه سطح متوسط)، که تقریبا ۱۰ درصد افزایش در حقوق و دستمزد سالانه. به طوری که شما می توانید ببینید، شغل جانبی و کار خصوصی می تواند تاثیر بزرگی برای تنها مقدار کمی از وقت خود را دارند.

همانطور که ما می توانید از آمار و ارقام بالا را ببینید، تعداد انگشت شماری از عوامل که تاثیر مستقیم بر حقوق و دستمزد لوله کش وجود دارد. موقعیت جغرافیایی، سطح تجربه، این شرکت کار خود را برای و تمایل خود را به رها کردن برخی از وقت آزاد خود را به کار اضافه کاری و / یا سمت شغل عوامل موثر هستند.

 

مطالب ترجمه گوگل می باشد

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

وضعیت بهینه سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان کشور

وقتی که بر اساس یافته های علمی منتشر شده، به دلیل عایق نبودن پوسته ی خارجی ساختمان، اتلاف …