مدارس، ساختمان های اداری، بفروش فروشگاه ها و خانه های سراسر کشور نیاز به یک لوله کش گواهی به هنگام که مورد نیاز هستند. تعمیر، نگهداری و نصب و راه اندازی جنبه های اصلی موجود در یک شرح شغل لوله کش هستند و به صورت روزانه انجام می شود.

اگر چه اغلب در مورد فکر نکرده، لوله کش به جامعه امروز و روش زندگی ما حیاتی است. بدون سیستم های لوله کشی مناسب، نشت آب به معنای واقعی کلمه باعث میلیون ها دلار خسارت، اگر نه بیشتر.

فکر کنید: هنگامی که شما یک نشت آب اضطراری در خانه خود را، چه مدت طول می کشد قبل از شما می خواهم که به جای کفپوش، تیغه و غیره با توجه به آسیب های آب؟ حدس ما این است بسیار طولانی نیست، بنابراین داشتن یک لوله کش که سریع، قابل اعتماد و کارآمد می تواند در نهایت صرفه جویی به شما هزاران دلار که آیا شما مالک کسب و کار، و یا صاحب خانه هستند.

چه در شرح لوله کش های شغلی است؟

شغل لوله کش کاملا متفاوت از کار تعمیر و نگهداری دیگر از مهارت های بیشتری برای این نوع از وظایف مورد نیاز است. آموزش کارآموزی گسترده برای نصب و راه اندازی لوله و تعمیرات و همچنین تعمیر و نگهداری از لوله ها و وسایل مورد نیاز است.

بسیاری از فرصت های خوب در صنعت لوله کشی و بسیاری از افراد جوان می تواند یک کار لوله کشی حق دور وجود دارد. اگر شما علاقه مند در این شغل هستند، شما باید بدانید که دقیقا چه چیزی از شما انتظار می رود. و در حالی که آن را غیر ممکن به لیست هر چیزی که کمی شما به عنوان یک لوله کش روبرو می شوند، داشتن یک ایده خوب از آنچه که در یک شرح شغل لوله کش شامل شما کمک خواهد کرد تعیین اینکه آیا این کار برای شما. بنابراین اجازه دهید نگاهی به وظایف و وظایف یک لوله کش به انجام …

 1. نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری لوله، همراه با دیگر لوازم خانگی مانند بخاری و ماشین ظرفشویی
 2. بخش لوله مونتاژ. بسیاری از ابزار های مختلف استفاده می شود به جمع آوری بخش های لوله های مختلف، مانند پیچ، کوپلینگ، سیمان، تجهیزات جوشکاری و پیچ و مهره
 3. نصب و راه اندازی گاز پزشکی و اکسیژن در تجهیزات پزشکی. این دو برای هر مرکز پزشکی ضروری است، و ممکن است توسط یک pipefitter انجام (نگاه کنید به: لوله کش در مقابل pipefitter )
 4. به منظور نگه لوله در محل، یک لوله کش است به چسبیدن به پشتیبانی از فولاد در سراسر خانه، بیشتر در سقف
 5. بررسی چاپ آبی و نمودارها را به دانستن بیشتر در مورد ساخت و ساز و بهترین روش کار را انتخاب کنید
 6. با استفاده از تجهیزات ویژه ای برای رسم نمودار و برنامه ریزی برای نصب و راه اندازی

موارد ذکر شده در بالا هستند یک شروع خوب برای یک شرح شغل لوله کش. در اغلب موارد از نه، یک لوله کش باید برای حفظ سیستم های گرمایش و آب، بررسی پمپ و ارائه چک آپ و آزمایش برای سیستم های لوله کشی های مختلف است. سیستم های آبیاری و سیستم های فاضلاب به سرویس و پس از آن گزارش نوشته است ساخته شده است.

علاوه بر این گزارش کل هزینه، یک لوله کش است به کامپایل سوابق و یا کار تکمیل شده و تمام مواد که برای هر تعمیر انجام می شود مورد استفاده قرار گرفت. یک لوله کش تعمیر و نگهداری در یک سرعت مداوم کار می کنند و این یک فرصت بزرگ برای هر کسی که به دنبال یک حرفه ای پایدار است. شما یک امنیت شغلی خوب به عنوان یک لوله کش گواهی دارند.

جنبه های نادیده گرفته شده لوله کشی حرفه ای

هنگامی که مردم از یک لوله کش فکر می کنند، از لوله های آب، پیستون و توالت مسدود فکر می کنم. هیچ کس در مورد apsects دیگری از کار که بیشتر رایج است و بسیار مهم تر هستند فکر می کند. ذکر شده در زیر برخی از موارد اضافی که لوله کش گواهی باید انجام دهید اغلب هستند.

از دست دادن یکی از این مشاغل می تواند به شما هزینه، شرکت شما و یا هزاران مشتری دلار در مواد و نیروی کار …

 • مذاکره قرارداد. توضیح شرایط و ضوابط خدمات به مشتریان، همراه با قیمت و عوامل دیگر است که مشتری جلب برای استفاده از خدمات
 • توضیح برآورد هزینه و ایجاد یک گزارش قبل / بعد از هر کار
 • پروژه بودجه برای مشتری. رفتن راه بیش از و یا در زیر می تواند به شما کار خود را هزینه!
 • مدیریت و supervsion از pluming کارآموزان در طول مشاغل
 • بازرسی از ساختمان به منظور مورد نیاز است برای کشف کردن آنچه مواد برای تاسیسات خاص مورد نیاز
 • ماندن complient با کدهای ساختمان های محلی، ایالتی و فدرال

در حفظ و در پشت ذهن خود را لوله کش شرح شغل ما فقط قبل از تقاضا برای کارآموزی لوله کشی ارائه شده است. حالا که شما درک خوب در آنچه در آن است برای تبدیل شدن به یک لوله کش، شما می توانید یک تصمیم آگاهانه تر در مورد اینکه آیا یا نه آن مسیر شغلی برای شما مناسب است را. اگر شما فکر می کنم شما باید مهارت های مورد نیاز و که این نوع از منافع کار شما، از یک حرفه ای لوله کشی ممکن است انتخاب شما.

برای پیدا کردن شرایط خاص به گرفتن یک کارآموزی، بررسی خود را روش کارآموزی دولت

دیدگاهتان را بنویسید