رایج ترین روش برای به دست آوردن به یک برنامه کارآموزی لوله کشی است که از طریق اتحادیه لوله کش محلی خود را. اتحادیه های اجرای برنامه های خود، در خانه و به طور معمول جفت شما با یک کارگر ماهر دارای مجوز و یا کارشناسی ارشد لوله کش. این یک راه عالی برای وارد شدن به صنعت است و نیاز به کمی تلاش که آن را به نیاز به پیدا کردن لوله کش خود را که مایل به شما را در به عنوان یک شاگرد می آید.

هر لوله کش مجوز مورد نیاز است را به پایان برساند کارآموزی لوله کشی و ترم مرتبط قبل از گرفتن اولین، شغل کامل پرداخت می شود خود را. و هر لوله کش به حال به برخی تجربه قبل از اینکه قادر به انجام کار درست.

اگر شما به دنبال برای دریافت پای خود را به درب از معاملات لوله کشی، ما اینجا هستیم تا به شما نشان دهد که چگونه می توانید یک کارآموزی لوله کشی.

چگونه می توانید لوله کشی کارآموزی؟

راه های مختلفی برای انجام این کار چند، با توجه به صنعت لوله کشی بزرگ است. اکثر مردم فکر می کنند که غرق می شود و توالت است که تقریبا همه لوله کشی متشکل از. اما بسیاری از مسیرهای مختلف شما می توانید انتخاب کنید به با لوله کشی وجود دارد و بسیاری از مردم ایجاد یک زندگی خوب با آن است.

همانطور که می دانید، به دست آوردن کارآموزی در لوله کشی سریع ترین راه برای تبدیل شدن به یک لوله کش است.

دوره های کارآموزی اتحادیه لوله کش محلی

رایج ترین روش برای به دست آوردن به یک برنامه کارآموزی لوله کشی است که از طریق اتحادیه لوله کش محلی خود را. اتحادیه های اجرای برنامه های خود، در خانه و به طور معمول جفت شما با یک کارگر ماهر دارای مجوز و یا کارشناسی ارشد لوله کش. این یک راه عالی برای وارد شدن به صنعت است و نیاز به کمی تلاش که آن را به نیاز به پیدا کردن لوله کش خود را که مایل به شما را در به عنوان یک شاگرد می آید.

حتی بهتر، این است که بسیاری از این برنامه ها اجرا جزء کلاس درس در خانه است. این به این معنی است که ممکن است مجبور به سفر به یک کالج محلی به تکمیل دوره خود را به عنوان کلاس ها در سالن اتحادیه محلی برگزار می شود.

در زیر لیستی از نیازهای معمول ترین شما باید برای دیدار قبل و بعد از اعمال برای پذیرش است …

 • ۱۸ سال از سن (برخی از برنامه های پیش از شروع)
 • دبیرستان فارغ التحصیل و یا GED صدور گواهینامه معادل
 • مجوز معتبر رانندگی
 • کارت امنیت اجتماعی
 • ارائه حمل و نقل قابل اعتماد
 • نگاهی به یک تست Aptitutde (شامل جبر، هندسه، فیزیک، انگلیسی خواندن / نوشتن)
 • از لحاظ فیزیکی قادر به انجام وظایف روزانه لوله کشی
 • نگاهی و آزمایش یک ماده مخدر
 • مصاحبه شخصی

باز هم، این شرایط فقط به طور کلی است. برنامه کارآموزی خود را و یا اتحادیه ممکن است شما انجام بیشتر یا کمتر بسته به نیازهای خاص خود را.

همچنین شایان ذکر است که دوره های کارآموزی لوله کشی اتحادیه بسیار محبوب هستند و اغلب به صدها نفر از متقاضیان. آنها ممکن است یا نه ممکن است استخدام در زمانی که شما در حال استفاده از، اما گرفتن برنامه های خود را در فایل ضروری است اگر شما می خواهید یک شات در یک باز یک بار آن را در دسترس است.

حالا که شما برنامه خود را بر روی فایل با اتحادیه لوله کش محلی کردم، آن را هم به دنبال جای دیگری است …

چگونه می کارآموزی با لوله کش های مجاز

بعد در لیست پیدا کردن یک شرکت لوله کشی خصوصی است که مایل به شما را در به عنوان یک شاگرد. این یک “دور در مورد” راه وارد شدن به کارآموزی است، اما ممکن است شما یک شات بهتر از داشتن تحصن رزومه کاری خود را در توده ای از صدها در اتحادیه است.

چه شما باید انجام دهید این است که یک رزومه و چاپ ده ها نسخه یا بیشتر. مشاهده هر شرکت لوله کشی در منطقه شما و دست آنها را از سر خود را. آنها را نمی توان استخدام یک شاگرد، اما شما هنوز هم می توانید به آنها بگویید که حفظ رزومه کاری خود را بر روی فایل، به عنوان آنها ممکن است استخدام به زودی.

در حال حاضر، بسیاری از مردم به سادگی خواهد رزومه کاری خود را ایمیل به این دلیل آن را آسان تر و کمی نیاز به هیچ کار از جانب شما. کار را انجام ندهید!

اگر می خواهید واقعا درک چگونه به کارآموزی لوله کشی، شما نیاز به درک این: تلاش چیزی است که مهم . اگر شما را تا دریافت در سپیده دم و رسیدن به یک فروشگاه لوله کشی اوایل، کسی متوجه خواهید شد که. و، که “کسی” فقط ممکن است فرد مسئول، خواهد بود که بزرگ امتیاز برای شما!

رزومه کاری خود را نیاز به شامل همه چیز، به این معنی که هر دانش لوله کشی شما باید ذکر شود. شما واقعا باید هر چیزی در اینجا را ندارد تا به خاطر دانش خود را ممکن است به آزمون اول قرار گرفته و هیچ کس می خواهد به استخدام یک دروغگو است. شرکت لوله کشی ترجیح می دهند که با یک شاگرد که بسیار نسبت به یک شاگرد نهفته است که و کاهش گوشه مطمئن شوید که کار می کنند.

شما نیاز به پیدا کردن یک شرکت لوله کشی که در نظر خواهد استخدام شما و شما کارآموزی است. این ممکن است جاده آسان است، اما آن یکی که به عنوان بسیاری از مردم را و می تواند شما را بهترین فرصت برای استخدام شدن را.

آیا فقط نشستن در اطراف – دریافت لوله کشی تجربه!

اگر شما هر گونه موفقیت با شرکت های خصوصی و یا اتحادیه های لوله کشی محلی خود را ندارد، یک مدرسه تجارت را امتحان کنید. در اینجا معامله است، دوره های کارآموزی لوله کش نیاز دو جزء برای تبدیل شدن به مجوز: آموزش ضمن خدمت و کلاس درس آموزش.  اگر شما می توانید شروع به سر در ترم خود را دریافت کنید، آن را به دو کار را انجام …

 1. کاهش ساعت کلاس درس کل شما نیاز به در حالی که در دوره کارآموزی خود را
 2. تحت تاثیر قرار دادن شرکت اتحادیه و یا لوله کشی که شما در حال تلاش برای استخدام توسط

شما متوجه خواهید شد که اکثر مدارس، به ارائه یک تا دو سال از دوره های. برنامه های این مدارس در حال ارائه معرفی کامل به لوله کشی، و همچنین روش های لوله کشی پیشرفته تر است. شما نه تنها به دست آوردن برخی از دانش در لوله کشی، شما همچنین می خواهد دست کشیدن چند ساعت شما نیاز به دریافت کارآموزی.

شما می توانید پای خود را در درب با رفتن به یک مدرسه تجارت را دریافت کنید. این شانس خود را برای یک شرکت لوله کشی افزایش به شما توجه کنند. مدرسه تجارت و یا جامعه دانشگاهی به خودی خود نمی تواند به شما یک لوله کش را، اما گاهی اوقات آنها می تواند شما را با پیدا کردن کارآموزی برای خود بر روی آموزش کمک کند.

حالا که ما به شما نشان دهد خود را چگونه به دست آوردن یک کارآموزی لوله کشی، آن را تا به شما به خارج وجود دارد و انجام آن. مهم این است که نه فقط ارائه درخواست و نشستن در اطراف و منتظر چیزی اتفاق می افتد. اطمینان حاصل کنید که شما همیشه انجام کاری برای کمک به شانس خود را از گرفتن به عنوان یک شاگرد استخدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید