خانه تاسیسات تاسیسات بهداشتی معرفی لوله جورج فیشر +GF+

معرفی لوله جورج فیشر +GF+

نوآوری و سرمایه گذاری، عطش دانش و درک از مهارت خود، مشخصه های جان کانرد فیشر[۱] است. کسی که در سال ۱۸۰۲ شروع به تولید فولاد ریخته گری در یک مرتع کشاورزی در شافهسن سوئیس نمود. این آغازدوره جدیدی از فرآوری آهن در قاره اروپا و همچنین به عنوان سنگ بنای یک شرکت بزرگ صنعتی در سراسر جهان بود که تا کنون پابرجاست.

نوآوری و سرمایه گذاری، عطش دانش و درک از مهارت خود، مشخصه های جان کانرد فیشر[۱] است. کسی که در سال ۱۸۰۲ شروع به تولید فولاد ریخته گری در یک مرتع کشاورزی در شافهسن سوئیس نمود. این آغازدوره جدیدی از فرآوری آهن در قاره اروپا و همچنین به عنوان سنگ بنای یک شرکت بزرگ صنعتی در سراسر جهان بود که تا کنون پابرجاست.

تولید واقعی صنعتی در نیمه دوم قرن گذشته با توسعه آهن های ریخته گری شده انعطاف پذیر در شافهسن و سین و آهن های ریخته گری بزرگ در شافهسن آغاز شد. اولین تنوع در تولید آن در دهه ۱۹۲۰ هنگامی که بزرگترین کارخانه مهندسی جورج فیشر در شافهسن کار می کرد، اتفاق افتاد. این کارخانه ماشین کپی و پس از آن ماشین آلات دوار کاملا خودکار را تولید نمود.

یک گام بزرگ به سوی تنوع و گوناگونی مواد درحدود ۴۵ سال پیش برداشته شد. تنوع و به خصوص درخواست‌های زیاد در خطوط لوله انتقال، منجر به گسترش محصول در اوایل دهه پنجاه در لوازم و اتصالات و دریچه‌های ساخته شده از پلاستیک با کیفیت بالا شد.

جورج فیشر اکنون بیش از ۱۴۰۰۰ نیروی کار در کارخانه‌های متعدد در اروپا و جاهای دیگر استخدام نموده است. فعالیت‌های آن در چهار بخش در زمینه‌های محصولات خودکار، شامل بخش وسیعی از مواد و به طور اصلی متمرکز بر مهندسی لوله‌های پلاستیکی و فلزی با اندازه‏گیری‌های بسیار دقیق و تکنولوژی کنترل دقیق، تکنولوژی ساخت با تاکید بر سیستم‌های خودکار و ماشین آلات فرآوری فلزات به صورت یکپارچه و در نهایت تولید مهندسی محیط زیست که مترکز بر مسائل و مشکلات فرآیندهای تولید در صنایع شیمیایی، فرآیند و تولید پلاستیک، تولید غذا و ریخته گری است.

جورج فیشر شرکتی است که در سراسر جهان درداشتن استاندارد بالا در تکنولوژی و محصولات خود و کیفیت فوق العاده اش شهرت یافته است. مهندسی کاربردی، دانشی است که جورج فیشر آن را به دست آورده و از طریق فعالیت های مشاوره ای به روز می کند، و از آن در طراحی محصولات به منظور حداکثر کارایی و سهولت نصب برای بهره مندی کاربران استفاده می کند.

با وجود یک سری کامل از تحولات جدید و نوآورانه از قبیل سیستم اتصال همجوشی، مهره و ماسوره و یا سیستم لوله کشی مهار ثانویه، جورج فیشر نقش برجسته ای را در زمینه سیستم لوله کشی بازی می کند.

چندین سال است که درمهندسی محیط زیست و به ویژه استحکام و دقت تلورانسی همواره مورد قدردانی قرار گرفته است.

محصولات جورج فیشر با علامت تجاری  +GF+  با پوشش قسمت وسیعی از محصولات پلاستیکی و فلزی لازم در ساخت خطوط لوله و اتصالات در صنعت و مصارف ساختمانی و سایر قسمتهای دیگر به حرفه ای ها معروف شده اند.

 

 کارخانه لوله سازی جورج فیشر در شافهسن سوئیس

[۱] Johann Conread Fischer

———————————————————————————————–

 یکی از بهترین و پیشرفته ترین محصول جورج فیشر در بخش لوله و اتصالات ساختمانی سیستم iFIT  به معنی ” نصب سریع و آسان ” است که برخی از ویژگیهای آن به شرح زیر میباشد:

۱-      کلیه لوله و اتصالات ساخت شرکت جورج فیشر سوئیس بوده که با کیفیت بسیار بالا و رعایت تمامی استانداردهای بین المللی تولید میگردد.

۲-     دارای گواهینامه ها و تاییدیه های بین المللی و گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت مسکن و شهر سازی ایران میباشد

۳-     مواد تشکیل دهنده لوله های ۵ لایه جورج فیشرعبارتند از :

لایه داخلی از جنس PE-RT  (Polyethylene – Raised Temperature)    یا  Pex

لایه میانی از جنس آلومینیوم ( AL ) با تکنولوژی جوش لیزر

لایه خارجی از جنس (PE-HD (Polyethylene – High Density   یا  Pex

۴-     لوله های ۵ لایه جورج فیشر دارای لایه آلومینیوم با جوش لب به لب لیزری میباشد که این امر علاوه افزایش استحکام لوله و تحمل فشار تا ۸۰ بار، باعث یکنواختی سطح مقطع و جلوگیری از دو پهن شدن لوله در هنگام خم می گردد

۵-     سطح داخلی لوله کاملا صاف و صیقلی بوده و اصطکاک بسیار کمی با جریان آب ایجاد می کند و به هیچ عنوان جرم و رسوب نمی گیرد.

۶-     اتصالات پلاستیکی جورج فیشر شامل پلاستیک خاص از نوع پلی فنیل سولفون    ( PPSU ) با عملکرد و کیفیت بالای صنعتی و اتصالات برنجی مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد.

۷-     اورینگ آب بندی از جنس EPDM و دارای طول عمر بالا می باشند و گریس موجود روی اورینگ ها موجب بالا رفتن عمر مفید سیستم لوله کشی می گردد.

۸-    به علت برخورداری از سیستم مدولار، کمترین قطعات را در مقایسه با سیستم های مشابه دارد.

۹-     سرعت اجرای بالا جزو ویژگیهای منحصر به فرد این سیستم می باشد که این امر موجب کاهش هزینه به میزان قابل توجه می گردد.

۱۰-    عدم نیاز به د ستگاههای مخصوص و اجرای لوله کشی تنها توسط یک قیچی و کالیبراتور از دیگر ویژگیهای مهم این سیستم است.

۱۱-    هرز گردی لوله و اتصالات نسبت به یکدیگر بدون خارج شدن اتصالات از آب بندی و عدم نیاز به مهره و ماسوره از ویژگی های برتر این سیستم می باشد.

      ۱۲-   دارای استانداردهای بهداشتی معتبر اروپایی است.

معرفی سایت:http://www.irangeorgfischer.com

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

توضیحاتی درباره شغل لوله کشی

در طول زمان های سخت، می توان دشوار دانست که چه شغلی باید به کار گرفته شود، به ویژه هنگامی …