خانه تاسیسات تاسیسات برودتی مقدمه ای بر سیستم های کنترل

مقدمه ای بر سیستم های کنترل

سیستم کنترل مجموعه ای از اجزای به کار با هم زیر جهت است بعضی از هوش ماشین. در اغلب موارد، مدارهای الکترونیکی ارائه اطلاعاتی، و اجزای الکترومکانیکی مانند سنسور و موتورهای ارائه رابط کاربری را جهان فیزیکی است. یک مثال خوب خودرو مدرن است.

سنسور های مختلف عرضه کامپیوتر بر روی هیئت مدیره با اطلاعات در مورد وضعیت موتور. کامپیوتر پس از آن محاسبه مقدار دقیق سوخت به موتور تزریق شود و تنظیم زمان جرقه. قطعات مکانیکی از سیستم شامل موتور، انتقال،
چرخ، و غیره. برای طراحی، تشخیص، و یا تعمیر این سیستم پیچیده، شما باید درک الکترونیک، مکانیک، و اصول سیستم کنترل. در روز گذشته، ماشین آلات اتوماتیک به اصطلاح یا فرآیندهای یا با کنترل شد مدارهای آنالوگ الکترونیکی، و یا مدارهای با استفاده از سوئیچ، رله، و تایمر. از آنجا که ظهور از ریز پردازنده ارزان، دستگاه ها و سیستم های بیشتر و بیشتر در حال دوباره طراحی را به عنوان سمبل یک کنترل ریزپردازنده. مثالها عبارتند از کپی کردن ماشین آلات، ماشین آلات نوشابه، روبات ها، و کنترل فرآیند صنعتی. بسیاری از این ماشین آلات با استفاده از افزایش قدرت پردازش می آید که با ریزپردازنده و، در نتیجه، در حال تبدیل شدن پیچیده تر هستند و از جمله ویژگی های جدید. با توجه دوباره خودرو مدرن به عنوان مثال، انگیزه اصلی برای کامپیوتر بر روی هیئت مدیره بود به جای مکانیکی و خلاء رانده می باشد.

 

دانلود کتاب

رمز دانلود:hvacir.ir

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

تعمیرات مشعل های گاز سوز

اشکالات عمده مشعل های گازی به چند مجموعه مختلف تقسیم می شوند. عدم روشن شدن مشعل ، روشن و خ…