خانه مقالات-کتاب-علمی-دانلود کتاب های تاسیساتی هندبوک لوله کشی و سیستم های پشتیبانی از لوله

هندبوک لوله کشی و سیستم های پشتیبانی از لوله

معیارهای طراحی، کد، استانداردها و مقررات برای لوله کشی برق، لوله کشی گاز سوخت، کارخانه تولید مواد شیمیائی و لوله کشی تصفیه، سیستم های لوله کشی حمل و نقل نفت مایع، لوله کشی تبرید، انتقال گاز و لوله های توزیع، لوله کشی خدمات ساخت و ساز، و هسته ای توضیح داد لوله کشی برق. خواندن پاک کردن، کامل، و تا به امروز، این متن لازم است برای همه متخصصان و دانشجویان در این زمینه به سرعت در حال تغییر است.

منشاء به عنوان مجموعه ای از یادداشت های سخنرانی برای یک کارگاه طراحی لوله کشی و تجزیه و تحلیل، این جامع، دولت از هنر مرجع تنها راهنمای در نوع خود در چاپ امروز ارائه پوشش گسترده ای از استرس لوله و پشتیبانی مهندسی. کامل عملی چگونه به” اطلاعات،
کتاب برای حرفه ای چاشنی به اندازه کافی دقیق است، در عین حال آسان به اندازه کافی برای تازه کار به درک. در آن، معیارهای طراحی، کد، استانداردها و مقررات برای لوله کشی برق، لوله کشی گاز سوخت، کارخانه تولید مواد شیمیائی و لوله کشی تصفیه، سیستم های لوله کشی حمل و نقل نفت مایع، لوله کشی تبرید، انتقال گاز و لوله های توزیع، لوله کشی خدمات ساخت و ساز، و هسته ای توضیح داد لوله کشی برق. خواندن پاک کردن، کامل، و تا به امروز، این متن لازم است برای همه متخصصان و دانشجویان در این زمینه به سرعت در حال تغییر است.

دانلود کتاب

رمز دانلود:hvacir.ir

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

دانلود مقاله درباره انواع لوله و اتصالات

مقاله و تحقیقی از رشته های تاسیسات و عمران درباره انواع لوله و اتصالات را برای شما دوستان …