اگر شما علاقه مند در چگونه برای تبدیل شدن به یک لوله کش هستید، شما تنها نیستید. معاملات لوله کشی مانند ماست بسیار محبوب هستند این روزها، حتی در یک اقتصاد در حال حرکت آهسته. کلید در حال آماده سازی خود را به عنوان در روند که ممکن است زود به طوری که شما قادر به دست آوردن یک کارآموزی لوله کشی خوب است.

اجازه دهید یک نگاه مراحل شما نیاز به گرفتن به منظور تبدیل شدن واجد شرایط برای دوره های کارآموزی لوله کشی در دولت خود را. به خاطر داشته باشید، هر دولت ممکن است شرایط مختلف داشته باشد، اما اکثر این قوانین کلی را دنبال …

چگونه برای تبدیل شدن به یک لوله کش | ۴ گام برای رسیدن به موفقیت

گام اول شما نیاز به تبدیل شدن به یک لوله کش، است که تبدیل به یک شاگرد. به منظور تعیین واجد شرایط بودن خود را، شما باید برای دیدار همه یا بیشتر از این شرایط به طور کلی (بسته به حالت خود را از اقامت) …

مرحله ۱ – دبیرستان فارغ التحصیلی و مهارت

فارغ التحصیلی از دبیرستان ضروری است اگر شما علاقه مند در زندگی حرفه ای لوله کشی هستند. نه تنها این، اما اتحادیه لوله کش و کارفرمایان به دنبال کارگران ماهر که در ریاضی خوب هستند. در حالی که این یک نیاز نیست، مهارت در ریاضی پایه، هندسه و سیستم متریک بودن شما را به لبه در اشتغال است.

اشتباه نکنید، این صنعت رقابتی تبدیل شده است! کارفرمایان که به دنبال در متقاضیان دوره های کارآموزی لوله کشی خود را نیز نمرات ACT درخواست، به طور خاص در بخش ریاضی به دنبال. اگر شما به ثمر رساند نیز وجود دارد، به شما خواهد شد در کمی سخت تر از کسی که کمتر از میانگین بود نگاه کرد.

مرحله ۲ – دوره های حرفه ای لوله کشی

به یک لوله کش تایید شده، شما لازم نیست به یک مدرک دانشگاهی. با این حال، مدرسه یا کالج برنامه های فنی در راستای اشغال بسیار توصیه می شود و کمک خواهد کرد که شما را به یک برنامه کارآموزی خوبی دریافت کنید. این برنامه رقابتی هستند، بنابراین هر لبه شما می توانید به خودتان کمک خواهد شد که شما اعمال می شود.

هر ایالت دارای نیازهای مختلف اجباری، دوره های لوله کشی و کل ساعت مورد نیاز در طول، و یا قبل از شما از کارآموزی. به عبارت دیگر، ممکن است شما را برای تکمیل یک یا دو دوره قبل از گرفتن از کارآموزی. برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دولت هستید، نگاه کنید به: لوله کشی دوره های کارآموزی توسط دولت

مرحله ۳ – تکمیل یک برنامه لوله کشی کارآموزی

کارآموزی: گام سوم در چگونه برای تبدیل شدن به یک لوله کش یکی از مهم ترین است. دوره های کارآموزی لوله کشی معمولا توسط اتحادیه لوله کش محلی خود را اجرا، و به ارائه بهترین آموزش برای حرفه ای. مدارس فنی و دوره های لوله کشی خوبی برای پایگاه دانش دارد، اما آموزش کلاس درس همراه با تجربه دنیای واقعی شما از یک لوله کش استاد است به هیچ کدام.

برنامه های کارآموزی لوله کشی و به هر کسی که دبیرستان فارغ التحصیل شده است و ۱۸ سال سن است باز است. با این حال، برخی از کارآموزان در در ۱۷ اجازه اگر آنها دبیرستان فارغ التحصیل شده است. این برنامه طول می کشد در هر نقطه از ۴ تا ۵ سال و همچنین دارای یک حداقل تعداد خاصی از ساعت شما نیاز به به عنوان یک شاگرد وارد شوید.

علاوه بر این، لوله کش شاگرد مورد نیاز به حداقل ۱۴۴ ساعت از ساعت کلاس درس مرتبط که ممکن است یا ممکن است توسط اتحادیه لوله کش محلی خود را ارائه نکرده است. اگر این کار را نمی کند، شما باید برای پیدا کردن خود دوره های لوله کشی معتبر و یا برنامه خود را برای رفتن خود را با آموزش در حین کار.

به منظور بر روی به عنوان یک شاگرد گرفته شده است، شما نیاز به از طریق نرم افزار نوشته شده است اعمال می شود و در صورتی که توسط اتحادیه محلی شما مورد نیاز در آزمون استعداد. هر چند که ساده به نظر میرسد، شما نیاز به آگاه باشید که تجارت لوله کش رقابتی است و ممکن است صدها نفر از متقاضیان فقط برای چند لکه کارآموزی دارند. امتیاز دهی به خوبی در بخش ریاضی از قانون و همچنین آزمون استعداد های خود را واقعا به شما کمک خواهد درخواست خود را به بالای شمع رفت.

سایر موارد مورد نیاز ممکن است شامل …

  • هیچ سابقه کیفری
  • معتبر گواهینامه رانندگی / کد ملی
  • تست مواد مخدر اجباری

شایان ذکر است که حتی اگر شما گرفتن به کارآموزی در اتحادیه های محلی خود را پذیرفته نیست، شما همچنین می توانید لوله کش کارشناسی ارشد در منطقه خود است که کسب و کار خود را اجرا کنید و از آنها بخواهید اگر آنها شما را در به عنوان یک شاگرد را تماس است.

ورود به سیستم ساعت شاگرد لوله کش خود را نیز ضروری است به عنوان حداقل تعداد ساعت تجربه زمینه شما باید برای دیدار وجود دارد. هر ایالت دارای نیازهای مختلف، به طوری که با شما چک کنید تا مطمئن شوید.

مرحله ۴ – نگاهی به آزمون کارگر ماهر لوله کش است

هنگامی که شما را ملاقات کرده ام لوله کشی خود را حداقل دوره های کارآموزی در کلاس درس و رشته مورد نیاز ساعت، گام ۴ در چگونه برای تبدیل شدن به یک لوله کش در حال دستیابی به  وضعیت کارگر ماهر لوله کش . به منظور انجام این کار، شما باید برای گرفتن و آزمون کارگر ماهر عبور، اما چند چیز است که برای اولین بار مورد نیاز وجود دارد:

اول، شما استشهاد امضا از لوله کش استاد، که شما در برای کارآموزی خود را مشغول به کار بررسی تعداد ساعات کار شما به اتمام، همراه با / شماره گواهینامه لوله کش او خود نیاز دارید.

در مرحله دوم، شما نیاز به با ساعت کلاس درس خود را به منظور امتحان دولتی به پایان رسید. پس از انجام، شما یک دانش گسترده ای از سیستم های لوله کشی هایی که در این آزمون را پوشش داده و باید به خوبی آماده داشته باشد.

در نهایت، ثبت نام برای آزمون لوله کش ماهر دولت خود را است. در حالی که در انتظار تاریخ آزمون، بررسی مواد مختلف آمادگی، راهنما و همچنین آزمون عملی. اگر شما می خواهم برای دیدن یک امتحان عملی خوب، اینجا کلیک کنید .

هنگامی که شما گرفته شده و قبولی در آزمون لوله کشی شاگرد شما، شما را رسما تمام مراحل مورد چگونگی تبدیل شدن به یک لوله کش به پایان رسید. گام بعدی این است یک گواهینامه استاد لوله کش، که می تواند توسط آموزش مداوم و درست تجربه خود را به عنوان یک کارگر ماهر انجام می شود

توجه:ترجمه شده

دیدگاهتان را بنویسید