خانه تاسیسات تاسیسات برودتی کتاب مقدمه کنترل در تهویه مطبوع

کتاب مقدمه کنترل در تهویه مطبوع

گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) سیستم کنترل به اجرا در تجهیزات مکانیکی (دیگهای بخار، چیلرها، پمپ ها، فن ها، و غیره) برای حفظ محیط زیست مناسب به شیوه ای مقرون به صرفه. دما، رطوبت، فشار و تهویه: یک محیط مناسب با چهار متغیر توصیف شده است.

منطقه راحتی برای دمای بین ۶۸ ° F (20 ° C) و ۷۵ ° F (25 ° C). درجه حرارت کمتر از ۶۸ ° F (20 ° C) ممکن است باعث شود برخی از مردم را به احساس بیش از حد سرد است. درجه حرارت بالاتر از ۷۸ ° F (25 ° C) ممکن است باعث شود برخی از مردم را به احساس بیش از حد گرم است. البته، این ارزش بین مردم، مناطق و کشورها متفاوت است.

رطوبت منطقه راحتی برای رطوبت است بین رطوبت نسبی ۳۰٪ (RH) و ۶۰٪ RH. رطوبت RH کمتر از ۳۰٪ باعث می شود که اتاق بیش از حد خشک، است که اثر سوء بر سلامت، کامپیوتر، پرینتر، و بسیاری از مناطق دیگر. رطوبت RH بیشتر از ۶۰٪ باعث می شود که اتاق به گرم و احتمال کپک مشکلات را افزایش می دهد.
فشار اتاق ها و ساختمان ها به طور معمول یک فشار کمی مثبت برای کاهش نفوذ هوا در خارج. این کمک می کند تا در حفظ ساختمان تمیز.
تهویه – اتاق ها به طور معمول چند تغییرات هوا کامل در ساعت است. کیفیت هوا (IAQ) یک مسئله مهم است. الگوی توزیع اتاق ورود هوا باید مردم راحت بدون احساس هیچ پیش نویس نگه دارید، و این مهم است نیز هست.

دانلود کتاب

رمز دانلود :hvacir.ir

توضیح تصویر

سلام من سجاد اسدپور هستم.مهندس تاسیسات علاقه شدید به علم تاسیسات و کامپیوتر دارم.از این رو برای پیشرفت صنعت تاسیسات کشور در عرصه اینترنت و مجازی تلاش می کنم.لذا از عزیزان خواهش می کنم در صورت تمایل همکاری با این جانب لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

تجهیزات متعارف موتورخانه

تجهیزات متعارف موتورخانه: بایدها و نبایدها 1- سقف موتورخانه در هر مورد و موقعیت باید دارای…