از آنجا که من به طور مداوم دریافت سوالات در از مجموع ۹۴۴ سیستم های تهویه مطبوع، من نمیفهمد آن زمان به آمده تا با آمده راهنمایی عیب یابی کمک کننده باشد. کار بر روی سیستم مجموع ۹۴۴ A / C هیچ تفاوتی از کار بر روی هر سیستم دیگر خودرو A / C است. آنها تمام اجزای همان که در همان شیوه ای که هر سیستم دیگر A / C تابع است.

اول، اگر شما با داشتن مشکل با سیستم A / C در ۹۴۴ خود را، دو راه شما می توانید رویکرد حل مشکل وجود دارد. اول این است که فقط شروع به جایگزین کردن اجزا و امیدوارم که شما خوش شانس دریافت با جایگزینی جزء معیوب اولین بار. روش دیگر شامل انجام برخی از تست واقعی برای محدود کردن علت مشکل. به منظور به درستی آزمایش سیستم A / C و محدود کردن علل احتمالی از مشکل خود را، شما در حال رفتن به به سرمایه گذاری در مجموعه ای از ابزار اندازه گیریA / C

قبل از اینکه ما با عیب یابی واقعی آغاز خواهد شد، به درستی عیب یابی سیستم A / C، آن را بسیار مفید برای درک چگونگی چرخه خودرو A / C کار می کند. بنابراین، ما با بحث در مورد نظریه تهویه مطبوع خودرو از عمل آغاز خواهد شد.
دو نوع اساسی از سیستم های تهویه مطبوع خودرو وجود دارد. نوع سیستم توسط دستگاه مورد استفاده برای کنترل گسترش فشار بالا، مایع درجه حرارت بالا به کم فشار، مایع دمای پایین تعیین می شود. یک سیستم استفاده می کند و شیر انبساط در حالی که دیگر با استفاده از یک لوله سوراخ. ۹۴۴s استفاده از یک سیستم دریچه گسترش. ما بهره برداری از هر دو را مورد بحث.

دانلود کتاب

رمز دانلود: hvacir.ir

دیدگاهتان را بنویسید