خانه تاسیسات تاسیسات برودتی دانلود کتاب PIPING HANDBOOK

دانلود کتاب PIPING HANDBOOK

سیستم های لوله کشی مانند شریان ها و وریدها می باشد. آنها را حمل نیروی حیاتی از مدرن تمدن. در شهرستان های مدرن آنها آب حمل و نقل از منابع آب به نقاط توزیع؛ انتقال زباله از ساختمان های مسکونی و تجاری و دیگر امکانات مدنی به مرکز درمان و یا نقطه تخلیه. به طور مشابه، خطوط لوله حمل نفت خام از چاه های نفت به مزارع مخزن برای ذخیره سازی و یا به پالایشگاه برای پردازش. حمل و نقل و توزیع خطوط انتقال گاز طبیعی طبیعی گاز از منبع و مخزن ذخیره سازی اشکال به نقاط

استفاده، از قبیل برق گیاهان، تجهیزات صنعتی، و جوامع تجاری و مسکونی.
در مواد شیمیایی گیاهان، کارخانه های تولید کاغذ، گیاهان پردازش مواد غذایی، و دیگر موسسات صنعتی مشابه، سیستم های لوله کشی مورد استفاده برای حمل مایعات، مواد شیمیایی، مخلوط، گازها، بخارات، جامد و مواد فله از یک مکان به مکان دیگر.
شبکه های لوله کشی حفاظت از آتش در مسکونی، تجاری، صنعتی، و ساختمان های دیگر حمل مایعات آتش سرکوب، مانند آب، گازها و مواد شیمیایی به
حفاظت از زندگی و اموال. سیستم های لوله کشی در نیروگاه های حرارتی انتقال فشار قوی و بخار در دمای بالا و برای تولید برق. دیگر سیستم های لوله کشی در یک نیروگاه حمل و نقل بالا و پایین فشار آب، مواد شیمیایی،بخار کم فشار، و میعانات. سیستم های لوله کشی پیچیده هستند مورد استفاده برای پردازش و حمل مواد خطرناک و سمی است. طوفان و فاضلاب لوله کشی سیستم های حمل و نقل مقدار زیادی از آب به دور از شهرها، شهرستانها، و صنعتی و موسسات مشابه برای حفاظت از جان، مال، و امکانات ضروری است.
در مراکز صحی، سیستم های لوله کشی به حمل و نقل گازها و مایعات برای استفاده اهداف پزشکی. سیستم های لوله کشی در آزمایشگاه حمل گازها، مواد شیمیایی، بخارات،و مایعات دیگری که برای انجام تحقیق و توسعه بسیار مهم هستند. به طور خلاصه،سیستم های لوله کشی هستند، یک بخش ضروری و جدایی ناپذیر از تمدن مدرن ما فقط به عنوان شریان ها و وریدها به بدن انسان ضروری است.طراحی، ساخت، بهره برداری و تعمیر و نگهداری از سیستم های مختلف لوله کشی شامل درک از اصول لوله کشی، مواد، طراحی عمومی و خاص ملاحظات، ساخت و نصب و راه اندازی، امتحانات، و تست و بازرسی مورد نیاز، علاوه بر مقررات محلی، ایالتی و فدرال.

دانلود کتاب

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طراح و نظارت پروژه های تاسیسات مکانیکی به صورت BIM توسعه دهنده نرم افزار های آموزشی تاسیسات مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

تعمیرات مشعل های گاز سوز

اشکالات عمده مشعل های گازی به چند مجموعه مختلف تقسیم می شوند. عدم روشن شدن مشعل ، روشن و خ…