چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه با حضور صدها شرکت و تولیدی و نام تجاری داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه بزرگ، بیش از ۶۲۰ شرکت تولیدکننده داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۳۱ کشور مطرح جهان؛ جدیدترین دستاوردها و تولیدات خود را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.

به گفته مسئولان، حضور کشورهای خارجی در نمایشگاه نسبت به سال گذشته رشد ۵۰ درصدی نشان می‌دهد. در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ۲۰۴ شرکت خارجی و ۴۱۹ شرکت داخلی حضور دارند، ضمن اینکه در این نمایشگاه شرکت‌های از کشورهای تایلند، چین، ژاپن، ایتالیا، آلمان، دانمارک، کره جنوبی، آمریکا، اتریش، سوئد، مجارستان، اسپانیا، انگلستان، مالزی، اسلونی، لهستان، مکزیک، بلژیک، کویت، ایرلند، سوئیس، ترکیه، تایوان، برزیل، فلاند، یونان، امارات، هند، هلند، فرانسه و اوکراین مشارکت دارند.

در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه، چهار هیات تجاری و بازرگانی از کشورهای مختلف ضمن حضور در نمایشگاه و بازدید از آن، با صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی وارد مذاکرات تجاری و اقتصادی شوند

همچنین در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، همایشی با عنوان فرصت‌ها و چالش‌های صنعت تاسیسات در بحران کم آبی با همکاری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی و تشکل‌های مرتبط و همچنین چندین کارگاه تخصصی علمی با حضور استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان و صنعتگران برگزار خواهد شد.

کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه در پنج بخش شامل تولید کنندگان تجهیزات سرمایشی و سردخانه ای و تهویه (چیلر، سردخانه، برج خنک کننده و فن کویل)، تولیدکنندگان تجهیزات گرمایشی (دیگ، مشعل، رادیاتور، پکیج و…)، تولیدکنندگان تجهیزات تأسیسات (شیر آلات، لوله و اتصالات، پمپ و فیلتر رسوب زداها شیرهای برقی)، تولیدکنندگان لوازم برقی و الکترونیکی (هوشمند سازی، تابلو برق، لوازم و تجهیزات کنترل ایمنی و BMS ۵)، تجهیزات جانبی و خدمات (عایق ها، مواد اولیه فلزی و غیر فلزی، انرژی های نو) به نمایش گذاشته می شود.

آشنایی با نوین ترین تولیدات و پیشرفت‌های این حوزه، تبادل اطلاعات، دانش فنی و فناوری روز بین مشارکت کنندگان و متخصصین، آشنایی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان با آخرین دست آوردهای عرضه شده در بخش سیستم‌های گرمایش و سرمایش، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری، ایجاد فرصت های اشتغالزائی و بازاریابی و توسعه صادرات، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه هر روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید