خانه راهنمای خرید

راهنمای خرید

راهنمای خرید:

۱- پس از مطالعه توضیحات ، فایل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و روی دکمه “دانلود” کلیک کنید

۲- در قسمت “تکمیل فرم خرید” مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه “پرداخت و دانلود فایل” کلیک کنید. (ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  sajjadasdpour@gmail.com)

۳- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید

۴- پس از پرداخت موفق ، لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید. (در صورتی که ایمیل به صندوق ورودی شما نرسیده باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید)

 

چند نکته:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش “تماس با ما” جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش “تماس با ما” جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

* در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید چون خرید شما موفق نخواهد بود.

* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* بعد از پرداخت شماره تراکنش را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

* لطفا سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما