زَکاهُ العِلمِ أن تُعَلِّمَهُ عِبادَ الله‏ِ؛ امام باقر(علیه السلام)

زکات دانش، آموختن آن به بندگان خدا است.

دعوت به نویسندگی در سایت تاسیسات مکانیک

معرفی “انجمن تاسیسات مکانیک”:

پایگاه اینترنتی تاسیسات مکانیک با هدف کمک به اعتلای هر چه بیشتر صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور، به همت گروهی از مهندسان و دست اندرکاران صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع پایه گذاری شده است. انجمن تاسیسات مکانیک ایران اعتقاد دارد گردش صریح و شفاف اطلاعات و پیوستگی و مجتمع بودن آن می تواند در برآورده کردن نیازهای طیف وسیعی از مصرف کنندگان، تولید کنندگان، پیمانکاران و کارفرمایان، مهندسان و دانشجویان مثمر ثمر باشد. از این رو پایگاه اینترنتی تاسیسات مکانیک با هدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع ایران در سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد.

چنانچه شما به یکی از نرم افزارهای رشته ی خود تسلط کافی دارید و تمایل دارید در “تاسیسات مکانیک ” به عنوان نویسنده فعالیت کنید، پس از نام نویسی در سایت از طریق کانال های ارتباطی به ما اطلاع دهید تا در صورت احراز شرایط، اکانت نویسندگی در سایت برای شما صادر شود. فقط به چند نکته زیر توجه داشته باشید:
— در “تاسیسات مکانیک” حقوق هر نویسنده به طور کامل رعایت می شود.
— پیشنهاد “تاسیسات مکانیک” انتشار علم رایگان است، اما در صورتی که نویسنده قصد فروش آموزش خود را داشته باشد و آموزش به صورت بسته آموزشی، نرم افزار، اپلیکیشن، فیلم، کتاب الکترونیکی و … باشد، می تواند مبلغی را برای آموزش خود تعیین کند. با هر بار دانلود فیلم آموزشی، آن مبلغ به حساب متخصص اضافه و از حساب کار آموز کاسته می شود. برای ساخت فیلم آموزشی می توانید به این صفحه مراجعه کنید: آموزش ساخت فیلم های آموزشی

این سایت توسط گروهی از مهندسان صنعت تاسیسات مدیریت می شود و به همراهی شما عزیزان نیاز دارد با این حال پتانسیلی قوی و مهندسانی از دانشگاه های معتبر سراسر کشور دارد. امیدواریم مهندسان ایران همواره موفق و پیروز باشند.

سوالات خود را با ما در میان بگذارید:
ایمیل: info@hvacir.ir

تلگرام: t.me/sajjadasdpour

تلفن:

۰۹۱۴۸۸۰۴۳۳۹

۰۹۱۵۷۲۵۱۱۵۸

۰۹۳۶۳۳۴۲۵۳۴

۰۲۱۳۳۸۴۱۸۱۳

قوانین نویسنده شدن در انجمن تاسیسات مکانیک ایران ایران:
۱- حق نشر آموزش ها در “تاسیسات مکانیک” مخصوص نویسنده است. مسئولیت آموزش های منتشرشده نیز با نویسنده می باشد.
۲- نویسنده موظف است به حق “کپی رایت” دیگران احترام بگذارد و از کپی کردن فیلم های آموزشی دیگران بدون اجازه صاحبان آن خودداری کند. در صورت مشاهده اکانت وی قفل می شود و فقط درآمد مربوط به آموزش کپی شده به او تعلق نمی گیرد.

استخدام نویسنده وب سایت

برای هر مطلب مبلغ ۸۰۰ ریال به حساب نویسنده واریز می شود و بعد از گذاشتن ۳۵ مطلب با توجه به کیفیت مطالب این مبلغ افزایش می یابد.

منبع و طریقه مطلب گذاری بعد از دادن نام کاربری و پسورد به نویسنده داده می شود.

نویسنده باید با سیستم وردپرس آشنا باشد و در تمام موضوعات سایت مطلب بگذارد.

چون نویسنده زیاد می خوایم این مطلب باز است و می تونید پیشنهاد بدید تا از طریق پیام خصوصی بهتون پیام بدیم.

فرم ثبت نام برای نویسندگی
لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید!؟

    نام و نام خانوادگی (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    شماره موبایل شما (الزامی)

    لطفا پیام و موضوع فعالیت خود را در کادر زیر ذکر فرمایید. (الزامی)

    دیدگاهتان را بنویسید